Cześć!

Nazywam się Daniel Mikrut i jestem spełnionym zawodowo założycielem IT Solves. Zapraszam Cię do poznania firmy, tego w jaki sposób działamy i czym się kierujemy.

O informatyce mogę mówić godzinami, ale z ochotą porozmawiam także na temat fotografii, której w wolnym czasie czynnie się oddaję. Zwłaszcza podczas rajdów samochodowych – pasjonują mnie od małego. Spotkania najchętniej realizuję przy filiżance dobrej kawy… albo na korcie do squasha 🙂 Tematów do rozmów na pewno nam nie zabraknie.

Do zobaczenia!

Jako firma pierwsze zlecenia zaczęliśmy realizować w 2005 roku. Od tego czasu branża informatyczna doznała znacznego rozwoju – a my razem z nią. Dzisiaj świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wsparcia IT, wirtualizacji, bezpieczeństwa informatycznego, doboru sprzętu komputerowego czy tworzenia stron internetowych. Szybko i sprawnie reagujemy na codzienne problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem, proponując trwałe i bezpieczne rozwiązania. Bardzo dobrze czujemy się we współpracy zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi.

Kierunek realizowania naszej współpracy wyznaczają trzy kluczowe zasady, które leżą u podstaw każdego z naszych działań.

Partnerstwo

By współpraca była jak najbardziej komfortowa, dbamy o zaufanie naszych klientów poprzez efektywne i terminowe wypełnianie zleceń.

Szczerość

Stawiamy na otwartą komunikację. Słuchamy i dokładnie poznajemy potrzeby naszych zleceniodawców, ale nie boimy się dyskutować, jeśli wiedza podpowiada nam lepsze rozwiązania.

Kompleksowość

Oferujemy profesjonalne usługi i dbamy o najwyższą jakość naszej pracy. Na bieżąco śledzimy postępy informatyczne i technologiczne, by być na czasie z naszymi usługami.

IT Soleves – jesteśmy od pokonywania informatycznych problemów!

Nasza misja

Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie informatyczne po to, by mogli skupić się na realizacji swoich planów i osiągać 200% swoich możliwości.

Główne cele

  • Wsparcie informatyczne firm.


  • Optymalizacja  i wirtualizacja.


  • Nowoczesność i innowacyjność.

Nasze doświadczenie

Wsparcie iT - 14 lat
Tworzenie stron www - 12 lat
Wirtualizacja - 6 lata

W czym jesteśmy dobrzy

Phasellus et nisl tellus. Etiam facilisis eu nisi scelerisque faucibus. Proin semper suscipit magna, nec imperdiet lacus semper vitae. Sed hendrerit enim non justo posuere placerat eget purus mauris.

Etiam facilisis eu nisi scelerisque faucibus. Proin semper suscipit magna, nec imperdiet lacus semper.

View Portfolio

Wirtualizacja doskonale optymalizuje nasze zasoby sprzętowe dzięki ich efektywniejszemu wykorzystaniu.

Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego, jego konfiguracji i instalacji oprogramowania.

Podnoszenie bezpieczeństwa w środowisku IT jest nieodzownym elementem współczesnego świata.

Tworzenie prostych i zaawansowanych serwisów www.

Tworzymy aplikacje mobilne na Wasze potrzeby.

Fotografia to taka nasza pasja szczególnie podczas rajdów samochodowych.

Niektórzy z naszych klientów

Oto niektóre firmy z które z nami współpracują na różnych płaszczyznach. Z jednej strony są to drobne prace przy stronach WWW z drugiej pełne wsparcie informatyczne firm.

Referencje